trende

Nişan Organizasyonu

15.12.2020
Nişan Organizasyonu
Nikah Organizasyonu
Nişan Organizasyonu

Evliliğe giden ilk adımlardan biri olan nişan davetlerinizin daha özel olması ve güzel geçmesi için seçtiğiniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Nişan organizasyonu için bize ulaştığınızda size soracağımız ilk soru “Nişan davetiniz nerede olacak?” sorusudur.

Nişan organizasyonu evlenecek çiftlerin büyük bir heyecan ile hazırlandıkları en özel törenlerden biridir. Hatta evlilik yolunda atılan bir adım olduğu için anlamı ve değeri de bir o kadar büyüktür.

Burada da Fulya Engin Organizasyon ‘Takipçi değil, Öncüyüz’ sloganıyla sunacağımız evliliğe giden yolda müstakbel gelin ve damat adayları için muhteşem bir organizasyona imza atmak için elimizden gelen her türlü hazırlığı yapmaya hazırız.

Evliliğe doğru giderken ilk adımlarından biri olan nişan töreni ile  atılan bu adımla evliliğin resmileşme hali diyebiliriz. Ailelere ve geleneklere göre farklı şekillerde düzenlenen nişan törenleri basit ya da oldukça gösterişli şekillerde yapılabilir. Nişan törenini evinizde bireysel olarak düzenleyebileceğiniz gibi daha profesyonel hale getirmek için Fulya Organizasyon’dan yardım alabilirsiniz.

Hizmet Özellikleri
 • Nişan Organizasyonu Süsleme
 • Evde Nişan Organizasyonu
 • Nişan Organizasyonu Malzemeleri Kiralama
 • Bahçede Nişan Organizasyonu
Fotoğraf Galerisi

Nişan etkinliği pek çok konsepti de içinde barındırıyor. Nişan konsepti genel olarak soft tonların hakim olduğu dekorasyon materyallerini kapsıyor olsa da bu değişemez bir kanun değildir. Çok daha havalı baskın renkler ile ambiyans oluşturulmuş ortamlar söz nişan organizasyon formatı için gayet iddialı ve hoş tercihler olabiliyor.

Sıkça Sorulanlar
Nişan Organizasyonu

Evliliğe giden ilk adımlardan biri olan nişan davetlerinizin daha özel olması ve güzel geçmesi için seçtiğiniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nişan Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Nişan daveti vermeyi planlayan çiftler öncelikle daha önce katıldıkları davetleri göz önünde bulundurarak hayal etmeye başlar ve nişan konseptlerini internet ve sosyal medya vasıtasıyla araştırmaya başlarlar. 

Nişan Organizasyon Malzemeleri

Şüphesiz çoğunuz davetlilerinizi kendi ellerinizle yaptığınız leziz ikramlarla ağırlamak isteyeceksiniz ama zamanın çok değerli ve kısıtlı olduğu çağımızda hayat koşuşturmaca ve hengame içinde geçmektedir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde insanların yoğunluğu daha fazladır. 

Genellikle gelin adaylarının sorumluluğunda olan nişan tepsisi, dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir başka hazırlıktır. Yüzlerce çeşit nişan tepsisi arasından zevklerinizi yansıtan modelleri tercih edebilirsiniz. Çiçekler, tüller, parlak taşlar, boncuklar veya diğer aksesuarlarla süslenmiş nişan tepsilerinde yüzükleri sunacak yüzükler için kutular tasarlayabilecek veya satın alabileceksiniz. Kordonu kesmek için bir çift şık makas eklemeyi de unutmamalısınız.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Nişan törenlerinin en önemli aksesuarlarından birisi de masa süslemeleridir.
Masa süslemesinde dikkat edilecek önemli husus masa ve mekanın uyum içinde bir görüntü oluşturmasıdır.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları (13)
  1. Turna dedi ki:

   Sizinle çalışmaktan memnun kaldık hizmetiniz için teşekkürler

  2. Rabia dedi ki:

   Kalite güven

  3. Halime dedi ki:

   Önce tereddüt ettim ama hizmetlerinden doyı teşekkür ediyorum ve içim rahat bir şekilde tavsiye ediyorum

  4. Eda dedi ki:

   Çok ilgilendiler beğendik

  5. Ahmet dedi ki:

   Güzel hizmet tebrik ediyorum

  6. Zehra kaya dedi ki:

   Çok beğendik

  7. Büşra dedi ki:

   Çok memnun kaldım hizmetimizden dolayı teşekkür ederim

   1. Esma dedi ki:

    Verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür

  8. Hilal dedi ki:

   İşlerinde çok mahirler tavsiye ediyorum

  9. Asya Akkurth dedi ki:

   Guzellll

  10. Fatmanur dedi ki:

   Hizmet kalite mükemmel tavsiye ederim

  11. Hilal dedi ki:

   Başarılı

  12. Muhammed dedi ki:

   Güzel hizmet tebrik ederim

  Whatsapp
  Fulya Organizasyon
  Fulya Organizasyon
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?