trende

Fulya Organizasyon | Biz Kimiz?

Anasayfa » Fulya Organizasyon | Biz Kimiz?
Fulya Organizasyon Hizmeti

Açılış Organizasyonu, Kına ve Sünnette İstanbul organizasyon firması Sünnet, kokteyl ve açılış organizasyonu denildiğinde profesyonel organizasyon şirketi Zirve Organizasyon akıllara gelir.

Bireysel veya kurumsal organizasyonun masa sandalye kiralama ve host hizmetleri gibi tüm ihtiyaçlarını uzmanlıkla karşılayan bir İstanbul organizasyon firmasıdır.

Tecrübeli ve profesyonel ekiplerimizle kalite çıtamızı sürekli yükseltiyoruz. Yükseldikçe zirvenin tanımını yeniden yapıyoruz.

Mutluluğu ve güzel anıların gücünü etkili bir açılış organizasyonu, davetlilerin ömür boyu anlatacakları bir düğün ve sünnet organizasyonu için öz kaynaklar olarak vizyonumuzun kilit taşı noktasında konumlandırdık.

Çözüm Ortağınız
  • Sünnet, düğün ve açılış organizasyonlarını kurumsal bir hassasiyet içinde düzenliyoruz
  • Hizmette Ulaşabileceğiniz Zirve Noktası
  • En özel anlarınızı profesyonel ellere teslim etmeye hazır mısınız?
  • Sizin Organizasyonunuz, Bizim Uzmanlığımız

Müşterilerimizin etkinlik ihtiyaçlarını çözüm ortaklığına dönüştürmeyi hedefleyen bizler, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Çalışma Sistemimiz
Etkili Etkinliklerin Öncüsü

Tecrübeli ve profesyonel ekiplerimizle kalite çıtamızı sürekli yükseltiyoruz. Yükseldikçe zirvenin tanımını yeniden yapıyoruz. En değerli ve unutulmaz olan özel günlerinizi ölümsüzleştirmek ve sevdiklerinizle en güzel anların tadını huzurla çıkarmanız bizim için esastır.

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler..

Fulya Organizasyon ekibi olarak başarı ve müşteri memnuniyetinin maddi getirinin ilk adımı olduğu düşüncesindeyiz. Bu nedenle; Başarının planlı ve prensipli bir çalışma sürecinden geçtiğine, Müşteri memnuniyetinin ise “işinizi işimiz” olarak görmekten geçtiğine inanıyoruz..

En özel anlarınızı profesyonel ellere teslim etmeye hazır mısınız?

En Güzel Gününüz Bizimle Olsun.
Müşteri odaklı hizmet anlayışını yaptığı her işte prensip edinmiş, bu doğrultuda birçok başarılı organizasyona imzasını atmıştır.

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Düğün | Açılış | Masa Sandalye Kiralama

Her şeyin ayrıntılarda saklı olduğunun farkında olan Fulya Organizasyon verilen hizmet kadar yaptığımız işin görselliğinin de bilincindeyiz. Renk algısı yüksek, göz ve zevke hitap eden görsel şölenler, dekorların düzeni ve daha birçok inceliğin ve sadeliğin bir arada buluştuğu eş güdümlü  ortamları sizler için tasarlıyor ve hazırlıyoruz.

Misyonumuz

Fulya Organizasyon kendi hizmet sektöründe genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile sürekli gelişen ve yenilikçi çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu takım çalışmasıyla bütünleştiren, rakiplerine fark atarak gösterdiği anlayışla müşterilerine sunduğu üstün hizmet kalitesiyle bu alanda takipçi değil, her zaman öncüsü olmuş ve olmaya devam etmiştir.

Vizyonumuz

Değişen yaşam koşullarına göre yeni çözümler sunmak. Yenilikçi ve gelişmelere açık olmak. Alanında yaptığı işlerde önder olmak. Toplum ve müşteri odaklı çalışmak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha az maliyet ve daha kaliteli hizmet ile sağlamak.

Whatsapp
Fulya Organizasyon
Fulya Organizasyon
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?