trende

70×120 masa kiralama

05.10.2022
Fulya Organizasyon
Fulya Organizasyon
70×120 masa kiralama

Kiralık 70×120 Masa | 70×120 Masa Kiralama

Fulya Organizasyon olarak müşterilerimize geniş bir yelpazede masa kiralama hizmeti sunmaktayız. 70×120 ölçülerinde dikdörtgen masalar, 4-6-8-10 kişilik gruplar için idealdir. Ayrıca 180 cm ölçülerinde 10 kişilik banket yuvarlak masalar da mevcuttur.

Ayrıca kokteyl masaları, bistro masaları, cam kokteyl masaları, deri ve lake taşlı nikah masaları ve yemek servisi için servis masaları da kiralanabilmektedir. Sandalye kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Plastik sandalyeler, ahşap katlanabilir lake sandalyeler ve altın sarısı veya gümüş gri renklerinde tiffany sandalyeler seçeneklerimiz arasındadır.

Masa ve Sandalye Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Masa ve sandalye kiralama işlemi sırasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bu ekipmanlar birçok organizasyonda kullanıldığından taşıma esnasında ve ya farklı sebeplerden kırılabilmektedir. Bu sebeple, kiralama yapacağınız firma masa ve sandalyeleri getirirken siz de göz ucuyla bir kontrol etmenizde fayda vardır. İşini düzgün yapan bir firma ise kırık veya eksik ekipmanları hemen telafi edecektir.

Eğer organizasyon firması eksiksiz sağlam sorunsuz bir şekilde masa ve sandalyeleri teslim etmiş ise siz iade ederken kırık veya eksik ekipman çıkması durumunda ücretini sizden talep edecektir. Bu sebepten ötürü, hem siz hem de firma mağdur olmamak adına teslim almadan önce mutlaka sağlamlık kontrolü yaparak teslim alın ve teslim edin.

6 Kişilik Dikdörtgen Masa Kiralama

70×120 cm ölçülerindeki dikdörtgen masalarımız 6 kişilik gruplar için uygundur. Etkinlik alanına kurulup, isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süsleyebilirsiniz. 70×120 masa ve bar taburesi sezonluk, günlük veya aylık olarak kiralanabilmektedir.

Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Fulya Organizasyon olarak, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Fulya Organizasyon işletmemiz olarak müşterilerimize birçok farklı masa seçeneği sunuyoruz. Bu yazıda özellikle 70×120 ölçülerindeki dikdörtgen masa seçeneğimizi detaylandırmak istiyoruz.

Masa kiralama hizmetimizde aynı zamanda 4-6-8-10 kişilik dikdörtgen masa seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca yine farklı bir tercih olarak 180 cm ölçülerinde 10 kişilik yuvarlak banket masa seçeneğimiz de mevcut.

Kokteyl masası kiralama hizmetimizde ise 110 cm yüksekliğinde yuvarlak kokteyl masaları ile bistro masa seçeneklerimiz mevcut. Kokteyllerde kullanabileceğiniz cam kokteyl masaları da bu kategoride yer alıyor.

Nikah masası kiralama hizmetimizde deri ve lake taşlı nikah masası seçeneği mevcut. Servis masası kiralama hizmetimizde ise yemek servisleri için kullanabileceğiniz servis masası seçeneklerimiz bulunuyor.

Sandalye kiralama hizmetimizde ise kolsuz plastik sandalyelerden tutun da ahşap katlanabilir lake sandalyelere ve altın sarısı ve gümüş gri renklerindeki tiffany sandalyelere kadar birçok farklı seçenek mevcut.

Masa ve sandalye kiralarken dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında da bilgilendirme yapmak istiyoruz. Ekipmanlarımız birçok organizasyonda kullanıldığından taşıma esnasında veya farklı sebeplerden kırılabilmektedir. Bu nedenle, kiralama yapacağınız firmadan teslimat öncesi kontrol yapmanızı öneririz. Firma, kırık veya eksik ekipmanlar için telafi sağlamalıdır. Eğer organizasyon firması eksiksiz ve sağlam masa sandalyeleri teslim etmişse, siz iade ederken kontrol etmenizi ve sağlam teslim etmenizi öneririz. Böylece hem siz hem de firma mağdur olmaz.

70×120 cm ölçülerindeki 6 kişilik dikdörtgen masalarımız etkinlik alanınıza kurulup isteğinize göre örtüler ile süslenir. Sezonluk, günlük veya aylık kiralaması da mümkündür.

Masa sandalye kiralama fiyatları ve daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Fulya Organizasyon olarak her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

6 Kişilik Dikdörtgen Masa Kiralama

70×120 cm ölçülerinde, 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.

70×120 masa, bar taburesi sezonluk ya da günlük, aylık kiralaması vardır.

Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kiralık 70×120 Masa | 70×120 Masa Kiralama

Masa Kiralama Hizmeti;
Dikdörtgen Masa Kiralama;
70X120 ölçülerinde. 4-6-8-10 kişilik.

Yuvarlak Masa Kiralama;
180 cm ölçülerinde 10 kişilik banket masa.

Kokteyl Masası Kiralama; Bistro Masa Kiralama;
110 cm yüksekliğinde yuvarlak kokteyl masası – bistro masa

Cam Kokteyl Masası;
Kokteyllerde kullanabileceğiniz kokteyl konseptine uygun cam kokteyl
masaları.

Nikah Masası Kiralama;
Deri ve lake taşlı nikah masası.

Servis Masası Kiralama;
Yemek servisleri için kullanılan servis masası kiralama.

Sandalye Kiralama Hizmeti;
Plastik Sandalye Kiralama;
Kolsuz plastik sandalyeler.

Lake Sandalye Kiralama;
Ahşap katlanabilir lake sandalye. Minderlidir.

Tiffany Sandalye Kiralama;
Altın sarısı ve gümüş gri renklerinde tiffany sandalye.

Masa Sandalye Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
Masa ve sandalye kiralayacaksınız bu tip ekipmanlar birçok organizasyonda
kullanıldığından taşıma esnasında ve ya farklı sebeplerden kırılabilmektedir
biz bunları ne kadar kontrol etsekte bazen gözden kaça şeyler olabilir.

Kiralama yapacağınız firma masa sandalyeleri getirirken sizlerde göz ucu ile
de olsa bir kontrol etmenizde fayda zaten işini düzgün yapan bir firma ise
kırık ya da eksik çıktığında telafisini hemen yapacaktır.

Eğer organizasyon firması eksiksiz sağlam sorunsuz bir şekilde masa
sandalyeleri teslim etmiş siz iade ederken kırık eksik masa sandalye çıkmasında
ürünün ücretini sizden talep edecektir bu sebepten ötürü sen siz nede firma
mağdur olsun sayılı olarak ve sağlamlık kontrolü yaparak teslim alın ve teslim
edin.

6 Kişilik Dikdörtgen Masa
Kiralama

70×120 cm ölçülerinde, 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına
kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.

70×120 masa, bar taburesi sezonluk ya da günlük, aylık kiralaması
vardır.

Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle
iletişime geçiniz.

Modern Çağın Organizasyon İhtiyacı Masa Ve Sandalye Kiralama
Biz de Fulya Organizasyon Şirketi ailesi olarak bu taleplere insanların özel günlerindeki mutluluğu arttırmak için en iyi şekilde karşılık vermeye çalışmaktayız.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Fulya Organizasyon
Fulya Organizasyon
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?